0
Do 31 lipca stypendia Grupy Pracuj dla studentów informatyki i nowych technologii

Informujemy, że termin składania wniosków w pierwszej edycji Funduszu Stypendialnego Grupy Pracuj przy Fundacji Batorego mija 31 lipca 2016 r.

Stypendia Funduszu skierowane są do studentów kierunków informatycznych i związanych z nowymi technologiami. Jak wynika z danych i prognoz rynkowych, te właśnie specjalizacje są jednymi z najbardziej przyszłościowych. Już dziś zarówno w Polsce, jak i w Europie brakuje specjalistów IT i, jak wynika z danych Pracuj.pl, popyt na tych ekspertów stale rośnie.

Fundusz oferuje stypendia w wysokości 630 zł miesięcznie wypłacane przez 10 miesięcy podczas pierwszego roku studiów (od września do czerwca), doradztwo w zakresie planowania przyszłej kariery zawodowej oraz pomoc w aklimatyzacji w mieście akademickim, w którym znajduje się uczelnia wyższa.

O stypendia z Funduszu starać się mogą maturzyści i maturzystki, którzy dostali się na I rok studiów na następujących wydziałach i uczelniach:
• w Krakowie: Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej oraz Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji na Akademii Górniczo-Hutniczej, Wydział Matematyki i Informatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim,
• w Lublinie: Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej,
• w Rzeszowie: Wydział Elektrotechniki i Informatyki na Politechnice Rzeszowskiej,
• w Warszawie: Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych i Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej.

Informacje na temat Funduszu Grupy Pracuj wraz z dokumentami do pobrania:

http://www.batory.org.pl/fundusze_powierzone/fundusz_stypendialny_grupy_pracuj

Do pobrania
Formularz wniosku

Brak możliwości komentowania