I Turniej Gier Planszowych

Dnia 11.10.2019r. odbył się I Turniej Gier Planszowych organizowany przez Fundację „SFL” i Bibliotekę Filię nr 2 w Sokółce.  Uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił w Monopol Fornite  oraz w Duble. Rywalizacja była tak zacięta, że na twarzach dzieciaków pojawiły się rumieńce. Były okrzyki zadowolenia zwycięzców, którzy otrzymali nagrody w postaci książek. W turnieju nikt nie odniósł porażki. Każdy uczestnik wygrał wspaniałą zabawę, a na pamiątkę otrzymał dyplom oraz plecak – worek ze słodkim upominkiem.

Zwycięzcami nagród głównych w  I Turnieju Gier Planszowych zostali:

I Filip Grzenkowicz

II Anna Polwko

III Patrycja Witulska

Wszystkich chętnych zapraszamy na II Turniej Gier Planszowych, który rozpocznie się w Bibliotece Filii nr 2, dnia 25.10.2019 r. o godz. 15.30

Projekt finansowany w ramach „Decydujesz, Pomagamy” organizowanego przy współpracy ze spółką TESCO (Polska) oraz Fundacją Tesco.