0
Konkurs „Opowiedz 2020”, wyniki

Konkurs „Opowiedz 2020” jest organizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodki Działaj Lokalnie w ramach Programu Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności.

    Do konkursu mogły przystąpić grupy i organizacje realizujące projekty Działaj Lokalnie 2020. Fundacja „Sokólski Fundusz Lokalny” ogłosiła konkurs „Opowiedz 2020” w listopadzie b.r. Spośród 15 realizatorów projektów DL z 4 gmin (Sokółka, Dąbrowa Białostocka, Szudziałowo, Nowy Dwór) swój udział w konkursie zgłosiło 8: Biblioteka Publiczna w Sokółce – Grupa nieformalna „Mole Książkowe”, Związek Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej, Stowarzyszenie UTW w Sokółce, „Klub Współczesnej Kobiety” z Szudziałowa, Nowodworski Ośrodek Kultury, Koło Gospodyń Wiejskich „Lipinki”, Zespół AD Rem z Dąbrowy Białostockiej, Koło Gospodyń Wiejskich „Kamioneczki”. 

    Wszystkie zgłoszone prace filmiki i prezentacje multimedialne, opowiadały ciekawie o tym co działo się w czasie realizacji projektu. Niestety jeden filmik nie spełnił wymogów formalnych i został zdyskwalifikowany. 

Komisja dokonała oceny prac i wybrała po jednym najlepszym z każdej kategorii; 

w kategorii człowiek – zwyciężył Nowodworski Ośrodek Kultury, film „Własne Ja”

kategoria miejsce – zwyciężył „Klub Współczesnej Kobiety” z Szudziałowa, film „Skarby Szudziałowskiej Gminy – spichlerze i piwniczki” 

kategoria motyw –  zwyciężyła Biblioteka Publiczna w Sokółce – Grupa nieformalna „Mole Książkowe”,

kategoria filmowy produkt projektu – zwyciężył Zespół Ad Rem z Dąbrowy, film „Zdalnie razem”.  

    Gratulujemy! Zamieszczamy linki do zwycięskich prac konkursowych:

 Nowodworski Ośrodek Kultury, film „Własne Ja”

Zespół Ad Rem z Dąbrowy, film „Zdalnie razem”

https://www.facebook.com/zespoladrem/posts/192375755809734?notif_id=1607340676882720&notif_t=page_post_reaction&ref=notif

Biblioteka Publiczna w Sokółce – Grupa nieformalna „Mole Książkowe”

„Klub Współczesnej Kobiety” z Szudziałowa, film „Skarby Szudziałowskiej Gminy – spichlerze i piwniczki” https://www.youtube.com/watch?v=4kUKEovkrKs