0
Gorąco Cię zachęcamy do udziału w X edycji projektu CEMS Chance!

Nie wiesz jaką ścieżkę edukacyjną wybrać?

Masz pasję, którą pragniesz rozwijać, jednak nie wiesz jak?

Chciałbyś poznać rówieśników z całej Polski, a także byłych uczestników CEMS CHANCE

i wysłuchać ich inspirujących historii?

A może po prostu chcesz zwiedzić Warszawę i przeżyć z nami 5 niezapomnianych dni?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco i dodatkowo jesteś uczniem III klasy gimnazjum lub I klasy szkoły ponadgimnazjalnej to gorąco Cię zachęcamy do udziału w X edycji projektu CEMS Chance!

 

Czym jest CEMS Chance?

 

CEMS Chance X jest to ogólnopolski projekt, którego organizatorem jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Najbliższa X edycja odbędzie się w terminie 17-20 maja 2016 r. w Warszawie! W tym roku będzie ona wyjątkowa, ponieważ zostanie połączona ze zjazdem uczestników wszystkich dziewięciu edycji, odbywającym się w dniach 20-21 maja.

 

W tym roku CEMS Chance X i Zjazd trwają razem 5 dni, w czasie których uczestnicy biorą udział w:

 

  • interesujących WARSZTATACH i SZKOLENIACH dotyczących m.in. doradztwa zawodowego, autoprezentacji, zarządzania czasem, czy specyfiki certyfikatów językowych.

 

  • inspirujących PANELACH MOTYWACYJNYCH prowadzonych przez znane osoby ze świata biznesu, sportu, czy mediów, które dzięki swojej ciężkiej pracy i wytrwałemu dążeniu do osiągnięcia celów odniosły sukces (dotychczasowymi gośćmi byli in. Dorota Wellman, Przemysław Babiarz, Rafał Brzozowski czy raper Flint)

 

  • INTEGRACYJNYCH WYJŚCIACH połączonych ze ZWIEDZANIEM WARSZAWY, in. wyjścia do muzeów, parków naukowych, czy centrów rozrywki.

 

Udział w projekcie CEMS Chance jest BEZPŁATNY! Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu. Jako organizatorzy zapewniamy całodobową opiekę nad uczestnikami od momentu ich przyjazdu do Warszawy, nocleg w hostelu, wyżywienie, ubezpieczenie i inne koszty związane z udziałem w projekcie.

List Rzecznika Praw Dziecka

Zapisy do projektu ruszają już 21 kwietnia 2016 roku!

Aby zgłosić się do projektu CEMS Chance należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w dniach
21 kwietnia – 4 maja
  na stronie www.cemschance.pl. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 40 najlepszych formularzy, których autorki i autorów zaprosimy do stolicy na 5 dni szkoleń i wyjątkowych spotkań.

W skrócie:

Co? CEMS Chance X

Gdzie? Warszawa, Szkoła Główna Handlowa

Kiedy? 17-21 maja 2016r.

Zapisy: www.cemschance.pl

 

Więcej informacji o CEMS CHANCE znajdziesz na stronie: www.cemschance.pl oraz fanpage’u www.facebook.com/CEMSchance/.