0
Stypendia przyznane

Dnia 20-10-2021r. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej Fundacji SFL.
Sponsorami stypendium „Prymus” są Urząd Miejski w Sokółce i Fundacja „Sokólski
Fundusz Lokalny”, stypendium „Sokół” finansuje Fundacja The Pucilowski
Foundation, stypendia imienne ufundowała Pani Grażyna Sienkiewicz.
Lista przyznanych stypendiów na rok szkolny 2021/2022 poniżej.
Zarząd Fundacji zaprasza stypendystów do podpisania umów w dniach:

  • 28-10-2021 (czwartek) w godzinach 13.00 – 17.00
  • 29-10-2021 (piątek) w godzinach 8.00-12.00
  • 02-11-2021 (wtorek) w godzinach 8.00-12.00
    Fundacja „Sokólski Fundusz Lokalny”
    ul. Plac Kościuszki 9/1, Sokółka
    Tel.85 711 57 00
    Osoby niepełnoletnie zapraszamy do podpisania umów z rodzicami.
    Warunkiem otrzymania stypendium jest posiadanie bezpłatnego konta osobistego w
    Banku BNP Paribas.
    Lista przyznanych stypendiów „Prymus ” na rok szkolny 2021/2022:

Stypendia dla uczniów klas szkoły podstawowej przyznane w kwocie 1000 zł na
rok szkolny 2021/2022 otrzymują:

  1. Woronko Kornel
  2. Czopur Maja
  3. Kuryksza Grzegorz
  4. Kawryga Cezary
  5. Kośmicka Zofia
  6. Kabak Zuzanna Zofia
  7. Klej Aleksandra
  8. Taudul Przemysław
  9. Bryczkowski Filip
  10. Stupak Kinga
  11. Kiszkiel Kornelia
  12. Białous Victoria
  13. Iłendo Aneta
  14. Możejko Natalia

Stypendium imienne im. Grażyny Sienkiewicz w wysokości 2000zł na rok
szkolny 2021/202 otrzymują:

  1. Nowak Dominika Karolina
  2. Łopatecka Justyna

Lista przyznanych stypendiów „Sokół” The Pucilowski Foundation:
Stypendia dla uczniów ostatnich klas szkoły średniej przyznane w kwocie
2000 zł na rok szkolny 2021/2022 otrzymują:

  1. Taudul Hubert
  2. Daszuta Izabela
  3. Kośmicki Franciszek
  4. Polewko Izabela

Stypendia dla studentów przyznane w kwocie 3800 zł na rok akademicki
2021/2022 otrzymują:

  1. Polewko Angelika
  2. Kucharewicz Róża
  3. Januszkiewicz Aleksandra
  4. Wojciech Andrzejak
  5. Maliszewska Gabriela
  6. Jasielczuk Jarosław Bartosz
  7. Łapata Artur
  8. Rakieć Julia
  9. Sklepkowska Urszula
    10.Dzietko Agata
    11.Szczęsnowicz Justyna
    12.Giczan Marta
    13.Konrad Agata
    14.Pezowicz Zuzanna
    15.Rakieć Daniel
    16.Charkiewicz Julia
    17.Trochim Justyna
    18.Andronik Anna
    19.Sobolewska Magdalena
    20.Białous Anna
    21.Strzałkowski Marcin
    22.Stankiewicz Szymon
    23.Jodczyk Aleksandra
    24.Łukaszewicz Waleria
    25.Januszkiewicz Paweł Wojciech